Мультисимптомные средства для детей

image destinations
Складдіючі речовини: 1 пакет містить парацетамолу 160 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, хлорфенаміну малеату 1 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна; лактоза, моногідрат; натрію цитрат; сахароза; кремнію діоксид; неотам; поліетиленгліколь 4000; ароматизатор «Апельсин», що містить мальтодекст...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: 1 пакет містить парацетамолу 160 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, хлорфенаміну малеату 1 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна; лактоза, моногідрат; натрію цитрат; сахароза; кремнію діоксид; неотам; поліетиленгліколь 4000; ароматизатор «Лимон», що містить мальтодекстрин...
7 Days
image destinations
Склад лікарського засобудіюча речовина:  1 пакетик (6 г) містить парацетамолу 250 мг, феніраміну малеату 10 мг, аскорбінової кислоти 100 мг;допоміжні речовини: цукроза, кислота лимонна безводна, кислота винна, натрію цитрат, барвник Жовтий захід FCF (Е 110), цукралоза, ароматизатор Trusil Orange. Лі...
7 Days
image destinations
Склад1 саше-пакет містить:діючі речовини: екстракту верби білої кори густого (1:5) (Salix alba) (екстрагент вода) 84 мг; екстракту адхатоди судинної листя густого (1:5) (Adhatoda vasica) (екстрагент вода) 32 мг; екстракту фіалки запашної листя (1:5) (Viola odorata) (екстрагент вода) 9 мг; екстракту...
7 Days
image destinations
СкладЗасіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей містить іони калію, натрію, хлору та глюкозу (синонім - декстроза) в правильних співвідношеннях*. Ці складові допомагають не тільки відновити водно-сольовий баланс дитини, а також збагачують організм необхідними мікроелементами. Зменшується н...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова (вітамін С), феніраміну малеат;1 саше містить парацетамолу 280 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 100 мг, феніраміну малеату 10 мг;допоміжні речовини: маніт (Е 421), кислота лимонна безводна, повідон, тримагнію дицитрат безводний, калію ацесул...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: парацетамол, хлорфенаміну малеат, фенілефрину гідрохлорид, натрію цитрат; 5 мл сиропу містять парацетамолу 125,0 мг, хлорфенаміну малеату 1,0 мг, фенілефрину гідрохлориду 2,5 мг, натрію цитрату 60,0 мгдопоміжні речовини: цукор; динатрію едетат; натрію метилпарагідроксибензоат (Е...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: парацетамол, цетиризину гідрохлорид, хлорфеніраміну малеат, декстрометорфану гідробромід;5 мл суспензії містять парацетамолу 160 мг, цетиризину гідрохлориду 2,5 мг, хлорфеніраміну малеату 1 мг, декстрометорфану гідроброміду 5 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), н...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: 1 каплета містить парацетамолу 325 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 15 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), магнію стеарат, тальк, кремні...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: парацетамол, хлорфенаміну малеат, фенілефрину гідрохлорид, натрію цитрат; 5 мл сиропу містять парацетамолу 125,0 мг, хлорфенаміну малеату 1,0 мг, фенілефрину гідрохлориду 2,5 мг, натрію цитрату 60,0 мгдопоміжні речовини: цукор; динатрію едетат; натрію метилпарагідроксибензоат (Е...
7 Days