Комплексные средства от простуды

image destinations
Складдіючі речовини: 1 саше по 4 г містить парацетамолу 500 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини:Хелпекс® Антиколд Чай з лимонним смаком: кремнію діоксид колоїдний безводний, аспартам (Е 951), маніт (Е 421), цукралоза, цукроза, натрію бензоат (Е 211),...
7 Days
image destinations
Склад лікарського засобу активні речовини:   1 таблетка містить дифенгідраміну гідрохлориду 25 мг; парацетамолу (Compap L ), який містить діючої речовини парацетамолу  500 мг; допоміжні речовини: крохмалю прежелатинізованого, повідону, кросповідону, стеаринової кислоти; допоміжні речовини: целюлоза...
7 Days
image destinations
(FLUBAN)Склад: діючі речовини: парацетамол, кофеїн, фенілпропаноламіну гідрохлорид, хлорфеніраміну малеат; 1 таблетка містить парацетамолу – 500 мг, кофеїну – 30 мг, фенілпропаноламіну гідрохлориду - 25 мг, хлорфеніраміну малеату - 2 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію сте...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: парацетамол, гвайфенезин, фенілефрину гідрохлорид;1 саше містить парацетамолу 500 мг, гвайфенезину 200 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: ізомальт (Е 953), кислоти лимонної моногідрат, натрію цитрат, калію ацесульфам, аспартам (Е 951), ароматизатор лимонний н...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: Aconitum napellus, Baptisia tinсtoria, Eupatorium perfoliatum, Ferrum phosphoricum, Gelsemium sempervirens;10 г комбінованого гомеопатичного розчину містять: Aconitum napellus D6 – 2 г, Baptisia tinсtoria D4 – 2 г, Eupatorium perfoliatum D4 – 2 г, Ferrum phosphoricum D8 – 2 г, G...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: 1 саше по 4 г містить парацетамолу 500 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини:Хелпекс® Антиколд Чай з лимонним смаком: кремнію діоксид колоїдний безводний, аспартам (Е 951), маніт (Е 421), цукралоза, цукроза, натрію бензоат (Е 211),...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить парацетамол - 500 мг, кофеїн - 30 мг, фенілефрину гідрохлорид - 5 мг, хлорфеніраміну малеат - 2 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, желатин, натрію бензоат (Е 211), тальк, магні...
7 Days
image destinations
Загальна характеристикаОсновні фізико-хімічні властивостітаблетки без оболонки білого кольору у формі капсули з лінією розлому на одному боці;Склад1 таблетка містить парацетамолу 750 мг, дифенгідраміну гідрохлориду 25 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, желатин, крохмаль кукурудзяний (для...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: 1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг, кофеїну – 30 мг, фенілефрину гідрохлориду – 10 мг, хлорфеніраміну малеату – 2 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат,...
7 Days
image destinations
Складдіючі речовини: парацетамол, феніраміну малеат, фенілефрину гідрохлорид, кислота аскорбінова;1 пакет містить парацетамолу 325 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 50 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, ароматизатор лимонний на...
7 Days